Michal Barniak

Tancujem odjakživa. Reprezentujem Slovensko na súťažiach, tancujem v divadle, v tanečných školách, v tanečných kluboch… Prečo? Baví ma to viac, ako čokoľvek iné.

IMG_07871 (1)

Celé to začalo, keď som mal šesť rokov. Moja staršia sestra Ľubka sa učila tancovať a chcela, aby som to vedel aj ja. A tak ma prihlásila na krúžok spoločenských tancov. A potom sa to vyvinulo. Tanec ma chytil a ani som sa nenazdal, a boli sme s partnerkou vo finále Majstrovstiev Slovenska Juniorov.

Postupne som sa začal venovať jazzu, baletu, modernému tancu, showdancu a začal som účinkovať v Tanečnom divadle Bralen. Po piatich rokoch v Bralene som zmenil pôsobisko – od roku 1998 som vystupoval na Novej Scéne.

Tanec v divadle

Videli ste Krysaře, Niekto to rád horúce, Hamleta, Klietku bláznov, Vlasy, Kleopatru, Donaha, či Troch mušketierov? Tak potom ste videli aj mňa. A videli ste ma aj v Hello Dolly, Rebelové, Neberte nám princeznú, Limonádovom Joe, Fidlikantovi na streche, West side story a Mrázikovi. Do roku 2011 som stihol účinkovať aj v Divadle Andreja Bagara v Nitre (Grék Zorba) a v Slovenskom Národnom Divadle (Hypermarket).

Popri tancovaní v muzikáloch som vyučoval moderný tanec na ZUŠ Hálkova (BA), spoločenské tance v TŠ Krist v Žiari nad Hronom, v TŠ M&M(BA), a v TŠ Jagermajster (BA). Bol som aj tanečným trénerom krasokorčuliarov v oddieli Hamikovo.

Účinkoval som vo viacerých televíznych programoch našich aj zahraničných televízií. Absolvoval som viaceré tanečné workshopy a semináre. V januári 2015 som získal certifikát učiteľ tanca Arthur Murray.

nova-scena-logo snd_logo_2_n_877_c_0 logo-dabbralen logo

Zrod Heaven Dance


V roku 2012 ma oslovil profesionálny tanečník, majiteľ tanečného štúdia, ktorý hľadal lektorov spoločenského tanca. A tak som sa ocitol na Floride v Bayou Dance Clube. Odtiaľ som si po pol roku intenzívneho vyučovania priniesol systém PRO/AM tanca a vlastné plány. Najprv som začal vyučovať PRO/AM v Riverpark Dance School a v tanečnej škole Elledanse v Bratislave. 17.novembra 2012 som otvoril dvere vlastného Heaven Dance Studia.

Príďte, a ja Vás naučím všetko, čo viem, a naučím Vás to rýchlosťou a intenzitou, ktorá Vám vyhovuje. Individuálny prístup je pre mňa prvoradý, lebo chcem, aby Vám tanec u mňa priniesol radosť, relax a sebaistotu.

Tanec rozvíja kreativitu, zlepšuje komunikáciu, učí tolerancii a pomôže vám cítiť harmóniu a slobodu.

Príďte tancovať. Teším sa na Vás!