12 bratislavských plesov, na ktoré sa oplatí ísť v roku 2015

Plesová sezóna občas utečie ako voda. Dvakrát žmurkneme a za rohom Veľká noc! Aby ste tento rok nepremeškali žiadny obľúbený ples, prinášame vám info o niektorých, na ktoré sa tešíme aj my:

Pozor, dámy, ktoré nemáte tanečného partnera: Bratislavské (a Viedenské – pozri náš zoznam) plesy sú tu aj pre Vás – pôjde s Vami náš profesionálny tanečník Michal! Podrobnosti o tom, ako tanečný partner na ples funguje nájdete tu.

Naspäť k plesom v Bratislave: vysondovali sme pre Vás kde sa konajú, koľko stojí vstupné a koho na nich uvidíte.

Dámy a páni, na parket!

 

Ples v opere 2015 

10.január 2015 

Náš najprestížnejší ples na písomné pozvanie organizátora. Koná sa už 15. rok v historickej budove SND na Hviezdoslavovom námestí. Účinkujú: Svetlana Rymarenko, Mirka Partlová, Mária Čírová a Anita Soul. Miro Žbirka. Cigánski diabli s Katkou Knechtovou. Po polnoci skupiny HEX a Vidiek. Vstupenka pre dve osoby: 500 € (charitatívna zbierka na nové prístroje pre každé oddelenie detského ARA)

 

Prvý Tanečný Bál v Bratislave 2015

17.január 2015Toto bude naozaj ples o tanci! Organizuje ho tanečná škola Topcentrum. Ak máte radi tanec, toto je ples pre vás. Kedy a kde? V Petržalskom Technopole o 20:00. Program: Vystúpenia profesionálnych tanečníkov, výučba tanca, tombola. Vstupenka: 39/49 €. Rezervácia vstupeniek: topcentrum@topcentrum.sk.

 

Ples Ružinovčanov 2015 vypredaný

17.január 2015  

Čo je pre nás najväčším lákadlom tohto plesu? Hudba od Bratislava Hot Serenaders! Kedy a kde: V DK Ružinov o 19:00. Vstupenka: 25 €/ osoba.

 

Ples Rusínov 2015

17.január 2015

Už dvanásty Ples Rusínov bude toho roku v hoteli Holiday Inn, Bratislava. Do tanca hrá Kapela JUNIOR z Kamjunky. Vstupenka: 60 €/ osoba. Kontakt: 0905 451 273 a e-mail: rusyn@centrum.sk

 

Dúhovy ples

31.január 2015

Tretí ročník Dúhového plesu sa uskutoční v Hoteli Crowne Plaza na Hodžovom námestí o 19:00. Na tomto plese slovenskej LGBT komunity uvidíte vystúpenia tanečného páru Jiří Hein – Lucia Krnčanová (semifinalisti majstrovstiev sveta v LAT)! Jiri Hein a Lucia Krncanova

Večer moderuje Richard Vrablec, účinkujú Beata Dubasová a huslista Filip Jančík. Vstupenka: príspevok pre občianske združenie Dúhové srdce min. 59  €/ osoba. Rezervácia vstupeniek: info@duhovyples.sk

 

4. ročník Bratislavského Bálu

7. február 2015 

masqueradephantom-opera-still-03

Keď robí bál hlavné mesto, tak to naozaj vyzerá – noblesný Bratislavský Bál sa bude konať v bratislavskej Redute od 20:00. Ples uvedie do spoločnosti mladé dámy a pánov tradičným valčíkom, nebudú chýbať ukážky spoločenských tancov profesionálov a tanec v maskách. A o polnoci vystúpi tajný hosť večera! Rezervácia lístkov na tel. čísle: (02) 5910 3101  alebo bratislavskybal@bkis.sk.

 

Ples farmaceutov a športovcov v Bratislave 2015

14.február 2015

Na Valentína nás spojí nielen zdravie a šport, ale aj niekoľko (veríme) veľmi vydarených plesov. Ples farmaceutov a športovcov v elegantnej industriálnej hale Refinery Gallery v Slovnafte je jedným z nich. Uvidíte na ňom Daru Rolins, skupiny Hex a Vidiek. Nás samozrejme najviac potešila prítomnosť Swing Society Orchestra! Ples začína o 18:00 a cena lístka sa pohybuje od 70 do 80 € na osobu. Rezervujte tu : Ples farmaceutov a športovcov.

 

Bál snov v Bratislave 2015

14.február 2015 

Charitatívny ples, ktorý pomáha plniť želania detí! Tento valentínsky ples začne o 19:00 v hoteli Sheraton. Sľubujú nám výborné oldies, ABBU, Boney M a slovenskú hudbu z 80. rokov! Vidíme to na výborný disco a hustle večer! Vstupenky kúpite v predpredaji už od 75 Eur (výťažok z podujatia pôjde na želania dlhodobo chorých detí). Rezervácie cez Ticketportál.

 

Valentínsky ples 2015 v hoteli Barónka

14.február 2015

Pre všetkých zamilovaných je v Rači v Hoteli Barónka ďalší Valentínsky ples. Vstupenka 35 €.

 

IV. reprezentačný ples golfistov

14. február 2015

Organizátori už šiesteho ročníka plesu vítajú samozrejme aj negolfistov! Majú pre nás pripravenú tombolu, polnočné prekvapenie a tanečné a akrobatické vystúpenia. Pridajte ochutnávky vín a miešaných drinkov, a zábava sa tam určite rozprúdi. Vstupenky na Ticketportáli v cene 100 € na osobu.

 

3. TRADIČNÝ MAŠKARNÝ PLES

14. február 2015

maskarnybratislava

Najväčší kongresový hotel v hlavnom meste nedávno oslávil svoje 40. výročie a v zábave pokračuje maškarným plesom. Čo o ňom vieme? Vieme, že štvrtý ročník tohto podujatia bude v čierno-bielom duchu, hlavným hosťom večera bude skupina Peter Bič Project a celý večer bude plný prekvapení. Sledujte podrobnosti na facebooku Hotela Bratislava.

UPDATE: Hotel Bratislava nám potvrdil, že cena vstupného je 39 EUR na osobu a o lístky je veľký záujem, takže odporúčajú si ich friško rezervovať na adrese corporate@hotelbratislava.sk. Na všetkých sa veľmi tešia 🙂

2. Maškarný bál v hoteli Barónka

14. marec 2015

Ani mesiac po Valentínovi sa zábava neskončí! Hotel barónka organizuje 14. marca už druhý Maškarný bál. Nie je to zlý spôsob, ako uzavrieť Bratislavskú plesovú sezónu (Viedenská pokračuje až do augusta – viac podrobností tu).

 

Vybrali ste si? Dúfame, že áno.
Teraz to chce už len obnoviť si tanečné kroky… na kurze s Michalom!

Už zajtra (12.01.2015) začína náš predplesový kurz Winter Ballroom Series, kde vás naučíme základné kroky najobľúbenejších spoločenských tancov. Prihláste sa na +421 905 881 518 alebo napíšte na  info@heavendance.sk. 

Tancu zdar!