Referencie

Čo hovoria naši študenti o tancovaní v Heaven Dance Studio:

      Do Heaven Dance Studia som prišla, pretože ma zaujal individuálny prístup a forma akou Michal učí. Za rok som sa zdokonalila v samotnom tanci, technike i vnímaní tanca. Michal je veľmi profesionálny a skvelý učiteľ. Pokroky pod jeho vedením sú pre mňa a moje okolie veľmi viditeľné. Pro/Am spôsob výučby tanca jednoznačne odporúčam, pretože každou hodinou sa posúvate a zdokonaľujete. Váš tréner je zároveň aj Váš tanečný partner, a to je obrovské plus.

Lucia

      Tanec PRO/AM s Michalom z Heaven Dance Studia som absolvovala už v r. 2012 ako jedna z jeho prvých klientiek. Bol pre mňa esenciou radosti, pohybu, elegancie, tvorenia a veľkej spontánnosti.

Tancovať s Michalom bol pre mňa naozaj zážitok. Môcť sa v tanci odovzdať, nechať sa viesť, spôsobí, že veľmi rýchlo získate pocit, že tancovať jednoducho viete. A naozaj viete, lebo vďaka tancu s profesionálom veľmi rýchlo napredujete. A potom je to už len o radosti pre telo i pre Dušu.

Henrieta

     Pamätáte si ten pocit, keď ste sa ako deti hojdali na hojdačke? Keď vás konečne pustili na retiazkový kolotoč? Keď ste sa čľapotali v bazéne a celý svet bol váš? Tak tancovanie s Michalom je lepšie. Je to radosť.

Najradšej mám, keď na mňa skúša nové kroky. Tancujeme si, tancujeme, a naraz zatancujeme nový prvok! Ja zjojknem a pozriem na Michala: „A to čo toto bolo? Veď toto som sa ešte neučila!“ A on s úžasným úsmevom odpovie „A vidíš, urobila si to!“ Také ľahké je učiť sa u neho. Stačí, keď sa nechám viesť. Ukáže a vysvetlí mi všetko – kde majú byť moje nohy, ruky, myseľ, srdce…

Učiť sa s Michalom je také prirodzené a nenútené, že som si ani nevšimla, ako sme sa dostali na PRO/AM súťaž a získali prvé miesto.

Korinka

      Michal je skvelý človek a spadol mi rovno z neba….mala som ťažké obdobie a moje blízke kamarátky hľadali niečo, s čím by ma rozptýlili a…… našli Heaven dance a Michala….a podarilo sa im to….z hodín odchádzam s novou energiou, novými tanečnými choreografiami a skvelým pocitom, že naozaj niektoré veci sú tu pre nás v pravý čas z NEBA.

Marcela

 
     HDS je tanečné štúdio rodinného typu s osobným prístupom. Nemusíte sa báť preplnenej tanečnej sály. Profesionálny tanečník Michal, majiteľ a lektor v jednej osobe, sa vám venuje s takou pozornosťou a radosťou, s akou ste sa určite ešte nestretli. Je trpezlivý, vytrvalý, ochotný, milý, (pekný a vysoký :-), nikdy vám nedá najavo, že ste tanečné drevo, práve naopak, za každý malinký úspech vás pochváli. Pod jeho profesionálnym vedením sa veľmi rýchlo zlepšujete a ani sa nenazdáte a zatancujete takú choreografiu na tango, pasodoble, čaču, rumbu, sambu, salsu, waltz, swing alebo slowfox, o akej sa vám ani nesnívalo a videli ste to doteraz len v televízii. Mimochodom, Michal perfektne ovláda akýkoľvek tanec, takže ak vám vyššie spomenuté tance nič nehovoria a máte chuť sa naučiť niečo iné, napríklad merengue, bachatu, hustle, mambo, kumbiu, bolero, jive alebo valčík, nie je problém, Michal vám splní akýkoľvek tanečný sen.
Takýto spôsob tancovania – tanec profesionála s amatérom – sa nazýva PRO/AM. Ak to raz vyskúšate, už sa nebudete chcieť vrátiť k inej forme výučby.
Ten pocit, keď vás do tanca vezme profesionálny tanečník je proste úžasný a nedá sa to s ničím porovnať. Jednoducho sa takmer vznášate, a tým, že on vie ako a kam vás má viesť, vy to robíte prirodzene podľa neho a s ním, a pokroky zaznamenávate doslova z hodiny na hodinu.
Možno si poviete, načo sa budem učiť tancovať, keď to aj tak potom nemám kde využiť….Z mojej vlastnej skúsenosti môžem zodpovedne prehlásiť, že doslova „cesta je cieľ“, každú hodinu výučby si tak užijete, že vám nebude ani trochu ľúto, že mimo to nechodíte tancovať na plesy alebo akcie (a keby predsa len ste na nejaký šli, tak tanec vás nezaskočí :-))

Katarína

      Čas, ktorý plynie, Vás jedného dňa dostane do bodu, keď si uvedomíte, že predstavy, sny a plány o živote sa viac menej naplnili. Že to, čo ste nestihli, už nedobehnete, že niektoré veci ostali fantáziou a že Vaša životná cesta má pravdepodobne jasné smerovanie. V optimálnom prípade máte prácu, ktorá už nie je o kariére, možno rodinu, a primerane veku aj disponujete určitou energiou a zdravím.
Jasne si, ako žena uvedomíte, že už Vás nevzruší nákup nového kúsku do Vášho šatníka, alebo premiéra nového filmu, či exotická dovolenka. Že poznáte všetky ťahy a zvyky svojho parntera, či detí a svojich priateľov a aj ich túžbu po pokoji. Zároveň však cítite, že život nekončí a že jeho prežívanie je aj napriek veku veľmi individuálne. Myslím, že najmä ženy cítia silu, ktorá v nich ešte stále prúdi. Túžia ukázať svoju zrelosť, energiu, šarm, múdrosť, jednoducho iskru, ktorá sa skrýva v ich duši, zároveň nachádzať vnútorné uspokojenie, radosť, pocit ľahkosti duše a krásy života.
A vtedy, keď som sa ocitla presne v tomto bode, mi skrsla myšlienka na tanec. Nikdy predtým som sa neučila tancovať, iba niekde hlboko som mala túžbu, že by som to veľmi chcela zažiť – tancovať! Heavendance štúdio Michala Barniaka mi prišlo do cesty takmer samo, hneď ako som začala „niečo“ hľadať. Spôsob ProAm, ktorým Michal vyučuje mi absolútne sadol. Neriešila som, či som drevo, ako vyzerám a či mám talent. Jednoducho som začala prežívať prvé tanečné kroky a je to super! Tancujem a stále sa učím. Ale to hlavné je, že tanec mi umožňuje prežívať jeden svoj sen, obdarúva ma neskutočnou energiou a iskrou, potvrdzuje moju vnútornú ženu a disponuje ma fyzicky aj mentálne, radosťou. Teším sa a odporúčam každej skutočnej žene!

Emily

Michal, chcem sa ti poďakovať, že si zas vo mne prebudil lásku k tancu. Bola schovaná niekde hlboko a kvoli mnohým povinnostiam a záväzkom potláčaná. Tvoje zanietenie a neprehliadnuteľná láska k tancu spôsobili, že keď vstávam, budí ma pomalá bachata, do kúpeľne cupkám v jej rytme, v aute mi hrá salsa…
Ďakujem Bohu, že som sa ocitla v HDS a môžem aspoň raz do týždňa stráviť v podmanivej atmosfére salsy, bachaty a tanga… Tanec mi dáva veľa a len ľudia, čo mu naplno podlahnú, to vedia pochopiť. Vďaka, že si… Pokračuj a šír ďalej radosť z tanca, možno sa začne viac žien usmievať a vážiť si samé seba. Dík…

Lenka

Vaše postrehy sú pre nás dôležité. Napíšte nám, ako sa Vám v Heaven Dance Studiu páčilo! info@heavendance.sk

Prihláste sa na hodinu! Zavolajte na číslo +421 905 881 518.